Ustawienia widoku strony

Wersja tekstowa

Mapa serwisu

Słownik skrótów

E-REJESTRACJA

Przychodnia lekarska z tradycją

APLIKACJA MOBILNA

MSPZOZ nr 2 w Wołominie to przychodnia lekarska z wieloletnią tradycją. Działa i rozwija się od 2001 roku.

Prezentacja organizacji

Miejski Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Nr 2 w Wołominie z filią w Zagościńcu został utworzony uchwałą Rady Miejskiej w Wołominie z dnia 16 listopada 2000r Nr XXII - 229/2000.

Dnia 5 czerwca 2001r Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy Wydział XVI Gospodarczy dokonał wpisu MSP ZOZ do rejestru Zakładów Opieki Zdrowotnej i z tą datą zakład uzyskał osobowość prawna,

Od 1 października 2001r SZP ZOZ w Wołominie ul Gdyńska 1/3 z którego MSP ZOZ się wydzielił przekazał mu cesję kontraktów z MRKCH w zakresie Podstawowej Opieki Zdrowotnej, Medycyny Szkolnej i Stomatologii.

Od 1 stycznia 2002r MSP ZOZ zawarł samodzielnie kontrakty z MRKCH w Warszawie na POZ, Medycynę Szkolną i Stomatologię. Swoją opieką otaczał około 6500 pacjentów zapisanych do POZ i około 2700 dzieci szkolnych w 6 szkołach. Od 1 września 2002r MSP ZOZ zawarł kontrakt na prowadzenie programów Promocji Zdrowia w 3 szkołach podległych Starostwu Powiatu Wołomińskiego. Od 1 stycznia 2004r MSP ZOZ zawarł kontrakt z NFZ w Warszawie na świadczenie usług medycznych specjalistycznych w zakresie Ginekologii i Położnictwa.

Filia w Zagościńcu przy ul. Kolejowej 17

 

MISJA Zakładu : Utrzymanie pacjentów w jak najlepszym zdrowiu.

  • Przyjazna atmosfera

  • Przychodnia z tradycją

  • Wykwalifikowana kadra

Używamy plików cookies, aby zapewnić najlepszą jakość. Kontynuując korzystanie z naszej strony, zgadzasz się z naszą polityką dotyczącą plików typu cookies.