Ustawienia widoku strony

Wersja tekstowa

Mapa serwisu

Słownik skrótów

E-REJESTRACJA
 

Poradnia ginekologiczna

Poradnia ginekologiczna zajmuje się kompleksową diagnostyką i leczeniem chorób kobiecych, zaburzeń miesiączkowania i zaburzeń hormonalnych, profilaktyką i diagnostyką chorób szyjki macicy i stanów zapalnych narządów płciowych a także opieką nad kobietami ciężarnymi i w okresie menopauzy.

Wizyty położnej

Położna sprawuje kompleksową pielęgnacyjną opiekę położniczą i ginekologiczną nad kobietą oraz opiekę neonatologiczną nad noworodkiem. Opieka nad kobietą w ciąży – Położna prowadzi edukację kobiet w ciąży, w tym kobiet w ciąży wysokiego ryzyka, przygotowuje kobiety do porodu, także do porodu rodzinnego. Począwszy od 21. tygodnia ciąży do terminu rozwiązania, położna prowadzi edukację przedporodową.

Godziny przyjęć

Poradnia jest czynna wtorki i piątki w godzinach 14:00 - 18:00
W celu rejestracji i umówienia wizyty prosimy o połączenie z poradnią położniczo-ginekologiczną pod nr 22 787 54 1622 787 51 06, 22 400 56 79 lub 22 776 26 56

Personel poradni ginekologicznej

lekarz Jacek Dębek - ginekolog
położna Anna Sienicka
  • Przyjazna atmosfera

  • Przychodnia z tradycją

  • Wykwalifikowana kadra

Używamy plików cookies, aby zapewnić najlepszą jakość. Kontynuując korzystanie z naszej strony, zgadzasz się z naszą polityką dotyczącą plików typu cookies.